Zdrowe odchudzanie

Czy wiesz, że nadwaga i otyłość zwiększają ryzyko rozwoju wielu chorób, w tym nadciśnienia, zawału serca, udaru, cukrzycy, a nawet nowotworów?

Chcesz schudnąć w sposób nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny?

Masz za sobą nieudane próby odchudzania, wypróbowałeś wszystkie diety „cud”, porady z gazet i Internetu, a wciąż nie osiągnąłeś oczekiwanych efektów? Wszyscy wokół chwalą się swoją metamorfozą, a Ty wciąż z niezadowoleniem spoglądasz w lustro?

Niezależnie od tego, co motywuje Cię do zmiany sposobu odżywiania pomogę Ci osiągnąć cel.
BEZ PRESJI, RESTRYKCJI, SMACZNIE.

Nie tylko przygotuję dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, ale przede wszystkim nauczę Cię, jak jeść zdrowo na co dzień i dokonywać najlepszych wyborów żywieniowych.
W DOMU, W PRACY, NA WAKACJACH. NA ZAWSZE.

Plan żywieniowy jest najczęściej punktem wyjściowym do nauki samodzielnego komponowania zdrowych i zbilansowanych posiłków. Duży nacisk kładę jednak na edukację żywieniową, dzięki temu z czasem będziesz umiał odżywiać się intuicyjnie i samodzielnie komponować posiłki tak, aby były zdrowe, odżywcze i smaczne.

Zaufaj mi, a pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe tak, aby zdrowe odżywianie stało się Twoim nowym stylem życia!

PRZYROST MASY CIAŁA

Czasem problemem nie są nadmierne kilogramy, a zupełnie przeciwnie – niedowaga.

Niezależnie od tego, czy jest ona wynikiem choroby, czy borykasz się z tym problemem „od zawsze”, pomogę Ci zwiększyć masę ciała w sposób zdrowy, bezpieczny i skuteczny.

Najlepszy sposób odżywiania to taki, który jest dopasowany do Ciebie, Twojego stanu zdrowia, stylu życia, możliwości czasowych i indywidualnych preferencji.

A najlepsza dieta to ta, którą jesteś w stanie utrzymać długofalowo.