Dieta w ciąży i laktacji

Czy wiesz, że dieta Przyszłej Mamy warunkuje prawidłowy rozwój dziecka już od poczęcia?

Według teorii „1000 pierwszych dni” prawidłowy rozwój, zdrowie, a nawet nawyki żywieniowe dziecka kształtują się w ciągu pierwszych 1000 dni życia dziecka liczonych już od momentu poczęcia.

W tym wyjątkowym czasie pomogę Ci zoptymalizować żywienie tak, aby dostarczyć Twojemu dziecku wszystkiego, co najlepsze. Dowiesz się, jak przygotować organizm do ciąży, a w tracie jej trwania zaspokoić zwiększone potrzeby organizmu w poszczególnych trymestrach.

Po porodzie, jeśli zdecydujesz karmić piersią, zwiększy się Twoje zapotrzebowanie na energię i niektóre składniki odżywcze. Będziesz też mogła powrócić do produktów niewskazanych w czasie ciąży. Pomogę Ci odnaleźć się w nowej „żywieniowej rzeczywistości” oraz w stopniowym powrocie do formy!

Nasza współpraca może rozpocząć się już na etapie prekoncepcyjnym, w czasie trwania ciąży, jak również po porodzie – niezależnie od tego, czy karmisz piersią.

Przez prawidłowe żywienie w ciąży masz realny oraz długotrwały wpływ na zdrowie Twojego dziecka – teraz i w przyszłości!