O mnie

Poznaj mnie

Cześć!

Nazywam się Magdalena Lenard, jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Od ponad 8 lat pomagam moim pacjentom poprawiać zdrowie i samopoczucie przez właściwe odżywianie.

Pozwól, że pomogę i Tobie!

Mój zawód to moja pasja. Odżywianiem zaczęłam interesować się jeszcze zanim stało się to modne, a kilka lat później zdobyłam tytuł magistra na Wydziale Lekarskim CM Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jako nastolatka sama zmagałam się z nadwagą, a gdy wreszcie udało mi się schudnąć pojawiły się inne problemy – IBS, nietolerancje pokarmowe, zaburzenia hormonalne i choroba Hashimoto. Dzięki własnym doświadczeniom dzisiaj doskonale rozumiem moich pacjentów – ich problemy i frustracje, które pojawiają się na drodze po lepsze zdrowie i samopoczucie.

Pracę w gabinecie rozpoczęłam już podczas studiów, a niezbędne w pracy dietetyka doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując na oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego UJ w Krakowie. Dzięki temu mogę Ci skutecznie pomóc, jeśli zmagasz się z chorobą lub problemami zdrowotnymi.

Dlaczego warto pracować ze mną?

Dlaczego ja?

Na swoim koncie mam współprace z liderami branży dietetycznej i medycznej, które nauczyły mnie skutecznie wspierać moich podopiecznych zarówno w gabinecie, jak i współpracując online.

W czasie studiów odbyłam też staż naukowy na Uniwersytecie w Barcelonie. To doświadczenie nie tylko pozwoliło mi spędzić kilka miesięcy w tym cudownym mieście, ale przede wszystkim nauczyło poruszać się w zawiłym świecie publikacji naukowych i wyciągać z nich właściwe wnioski. Dzięki temu dzisiaj jako specjalista, swoją pracę opieram wyłącznie o rzetelne dane naukowe, zgodnie z zasadami Evidence-Based Medicine.

Od 5 lat mieszkam i pracuję w Wielkiej Brytanii. Doskonale znam brytyjski system opieki zdrowotnej oraz specyfikę życia w tym kraju. Dzięki pracy w NHS wiem też, z jakimi problemami zdrowotnymi oraz żywieniowymi najczęściej zmagają się osoby na stałe mieszkające w UK. Korzystając z mojej pomocy masz pewność, że w diecie, którą dla Ciebie przygotuję znajdziesz produkty łatwo dostępne w UK. A gdy zajdzie taka potrzeba wskażę Ci, gdzie szukać pomocy innych specjalistów.

Jestem członkiem BDA (British Dietetic Assosiation) oraz HCPC (Health and Care Professional Council) – organizacji, które regulują prawnie zawód dietetyka w Wielkiej Brytanii. To daje Ci pewność, że wykonuję moją pracę według najwyższych standardów.

Zapraszam Cię na indywidualną konsultację
w ‘
Food Medicine’ – moim wirtualnym gabinecie!