FAQ

Online – w ‘Food Medicine’, wirtualnym gabinecie dietetycznym. Konsultacje odbywają się w formie videorozmowy z użyciem wybranego komunikatora internetowego.

Aby umówić się na wizytę online skorzystaj z formularza kontaktowego. Zostaw swoje dane, a skontaktuję się z Tobą osobiście, aby umówić dogodny termin spotkania.

Po umówieniu terminu spotkania otrzymasz ankietę wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, dziennik żywieniowy oraz ewentualną listę badań do wykonania przed wizytą. Wszystkie dokumenty należy wypełnić i odesłać mailowo przed konsultacją – pozwoli mi to lepiej poznać Ciebie i Twoje problemy jeszcze zanim się spotkamy.

Na pierwszym spotkaniu poznajemy się bliżej; pogłębiam wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz omawiamy wypełnione przed wizytą dokumenty (ankietę, dziennik żywieniowy i wyniki badań).

Wspólnie określamy Twoje problemy i cele oraz ustalamy strategię ich realizacji.

Pierwsza wizyta trwa ok. 60 minut.

Konsultacje kontrolne ok. 30 minut.

Po pierwszej konsultacji otrzymasz plan żywieniowy na wybrany okres czasu (7 lub 14 dni) i zaczynasz stosować nowy sposób odżywiania.

Najczęściej zalecane są regularne konsultacje kontrolne (co ok. 2-3 tygodnie). Ich celem jest kontrola Twoich postępów, rozwiązywanie pojawiających się trudności, podtrzymywanie motywacji i ewentualna modyfikacja celów. W tym czasie możesz również otrzymać nowy plan żywieniowy.
Jeżeli wybrałeś pakiet, w którym zawarta jest stała opieka dietetyka i kontrola postępów, możesz kontaktować się ze mną przez cały okres trwania współpracy i zadawać pytania dotyczące żywienia i diety.
Co tydzień będę również sprawdzać Twoje postępy przy pomocy formularza-raportu.

Strategię dalszej współpracy ustalamy indywidualnie względem Twoich potrzeb na pierwszej wizycie.

Jeżeli wybrałeś pakiet, w którym zawarta jest stała opieka dietetyka możesz kontaktować się ze mną mailowo przez cały okres trwania współpracy.

Plan żywieniowy przygotuję dla Ciebie do 7 dni roboczych (chyba, że na spotkaniu zostanie ustalone inaczej).
Już podczas pierwszej konsultacji otrzymasz wskazówki, które możesz od razu wcielać w życie.

Plan żywieniowy standardowo przygotowywany jest na okres 7 lub 14 dni.

Jadłospis możesz bezpiecznie stosować przez okres maksymalnie 4 tygodni. Wraz z planem żywieniowym otrzymujesz listę wymienników produktów, która pomoże Ci urozmaicać posiłki zachowując podobną wartość odżywczą diety. W trakcie trwania współpracy w każdej chwili możesz zamówić nowy jadłospis.

Możesz skorzystać z opcji samej konsultacji, bez planu diety, za to z opracowaniem indywidualnych zaleceń żywieniowych. Jest to opcja dla osób posiadających wysoką świadomość żywieniową. Jeśli nie jesteś pewien, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, zdecydujemy o tym wspólnie podczas spotkania.

Wizyty kontrolne to regularne spotkania, których celem jest kontrola Twoich postępów, rozwiązywanie pojawiających się trudności i ewentualna modyfikacja celów. Regularne spotkania są niezwykle ważne dla podtrzymania Twojej motywacji.

Współpraca online – sprawdź zakładkę „Cennik”.
Współpraca stacjonarna – odwiedź stronę przychodni Kal-Med. (https://kalmed.co.uk/home/cennik/)

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze mną przy pomocy formularza kontaktowego.

Masz pytania lub jesteś zainteresowany?